Farklıyorum her konu hakkında görüşlerinizi dile getirebileceğiniz, özgürce yazma platformudur.

Kadın ve erkeklerin çoğu noktada birbirini anlamadığı dile getirilir. Biz de bu genellemeden yola çıkarak bir konu hakkında en beğenilen iki farklı(1 kadın 1 erkek) görüşü sağlayarak güzel bir sinerji oluşturacağız.

Tüm başlıkların en tepesinde göreceğiniz mavi ve pembe alanda en çok beğeniyi almış bir erkek ve bir kadın yorumunu görebileceksiniz. Bu şekilde birçok konuda birbirine en yakın iki farklı görüşü sağlamış olacağız. Unutmadan erkekler sadece kadın, kadınlar sadece erkek yorumlarını oylayabilecekler.

*** En realist oylamayı bu şekilde sağlayacağımızı düşündük.

Farklıyorum’u kullanarak:

  1. İstediğiniz kadar başlık açıp yorum yazabileceksiniz.
  2. Bir başlıkta size uyan karşı cins yorumlarını oylayarak en beğenilen iki yorum arasına taşıyabileceksiniz. En beğenilen yazıyı siz yazarsanız, en iyi karşı cins görüşü ile en tepede siz olacaksınız.
  3. Her hangi bir konu hakkında diğer yazarlarla mesajlaşabileceksiniz.
  4. Yorum yaparken ve/veya başlık açarken, o yorumu/başlığı görmesini istediğiniz yazarlara @mention ile bildirim gönderebileceksiniz.
  5. Beğendiğiniz yazarları takip edebilir, rahatsızlık duyduklarınızı engelleyebilirsiniz. Engellediğiniz yazarlarla artık hiçbir etkileşiminiz olmayacaktır. Görmek istediğiniz içerikleri kendiniz için oluşturabileceksiniz.

devamını oku...